Latest topics
» Pokalbiai
2018-08-03, 11:11 by Mika

» Klausimai - atsakymai
2017-07-31, 09:19 by Persona

» Keičiamės
2017-02-01, 13:03 by Persona

» Personažų sąrašas
2016-12-05, 20:58 by Vafliukas

» Naujas sezonas?
2016-09-20, 16:47 by Svečias

» Taisyklės
2016-09-04, 16:10 by Svečias

» Forumo prikėlimas
2016-08-26, 01:04 by Yuichi Takero

» Taisyklių kodai
2016-08-21, 22:07 by Svečias


Forumo prikėlimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Forumo prikėlimas

Rašyti by Yuichi Takero on 2016-08-21, 13:38

Here
Keletas citatų iš ankstesnės temos, kad būtų lengviau:
[You must be registered and logged in to see this link.] rašo:Va dabar sau sėdžiu ir mąstau naujoves kitam sezonui, kuris kada nors vis vien ateis xDD Taigi, kokios nuomonės būtų apie kaip pokalbių chatą, bet veikėjams. Nu tipo kažkas tokio, kaip buvo Durarara!! animėj tas chatas, kur kiekvienas turi savo nicką ir tipo gali susirašinėti ten.
Jo tema būtų įkurta kažkur po mobiliaisiais. Būtų tarsi dar viena galimybė susipažinti, susirasti draugų, nebūtinai realiam gyvenime.
Dar idėja, kad visgi grąžinti vyresnes klases. Tarkim 10-okai ir 11-okai ar panašiai. Viena klasė vyresnių, kita - jaunesnių. Grįžtų dices, kuriuos turėtum mesti, kad sužinotum į kurią klasę pateksi.
Gal dar kiti kokių pasiūlymų turit? Nežinau kada atrasiu tiek laiko, kad ne tik normaliai lankyčiausi pati, bet ir galėčiau paskirti kokią dieną vien atnaujinimams. Tiek dizaino, tiek temų perkūrimui ir panašiems darbams.
[You must be registered and logged in to see this link.] rašo:Kadangi dabar jau žinom, kad tikrai prasidės, tai galvokit idėjas pls. So far kas žinoma:
Atsiras vadinamasis "Dollars" chatas.
Galima turėti tą patį char, tik visa jo istorija vėl nuo pradžių.
....
????


Nesakau tikslaus laiko kada, bet jau pradėsim po truputį judėti Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.] rašo:Su tokiu aktyvumu sunku ką ir besugalvoti. Aš siūlyčiau adminei paimti forumą labiau į savo rankas. Padaryk pamokų tvarkaraštį (galima padaryti apklausą, į kokias pamokas mokiniai norėtų eiti, arba sugalvoti tematiką forumui ir pagal ją sugalvoti kelias pagrindines pamokas, kurias reiktų lankyti). Pagal tai galėtų būti žymimas lankomumas. Tie, kas norėtų, tie eitų į pamokas, o kadangi būtų aiškus tvarkaraštis, tai žmonės galėtų susidėlioti savo RP taip, kad visur suspėtų. Už gerą, vidutinį ir blogą lankomumą galima sugalvoti kažką atitinkamo. Pvz perkelti į geresnį bendrabutį arba gauti kokią nors stipendiją. Arba šiaip kokias nors kitas privilegijas. Galima padaryti mokinių atstovybę, kurioje būtų tik geriausiai besimokantys mokiniai. Jie turėtų kažkiek valdžios mokykloje, galbūt galėtų rengti kokius nors renginius. Tokiu būdu roleplayer'iai būtų motyvuojami ir visada turėtų ką veikti.

Būtų fun įvesti pinigų sistemą. Admin tools leidžia padaryti, kad būtų galima gauti taškus postinant į pasirinktas forumo kategorijas. Galima nustatyti net kiek taškų gautum už postą. Už tuos pinigus galėtų būti galima nusipirkti dalykus mokyklai ar išsinuomoti kambarį norimam bendrabutyje (jeigu jų būtų keli). Kiekvienas naujai atvykęs mokinys turėtų turėti tam tikrą sumą, už kurią galėtų nusipirkti reikiamus daiktus mokyklai (reikėtų padaryti sąrašą). Viskam sužymėti galima įjungti Character Sheet pasirinkimą ir padaryti, kad po avataru matytūsi kiekvieno mokinio inventorius. Taškai-pinigai irgi turėtų matytis, kad būtų lengviau sekti.

Dar idėja būtų su mokinių ranking. Galima kiekvieną savaitę daryti balsavimus, kur mokiniai nubalsuotų už labiausiai patinkamą mokinį mokykloje. Balsavimas vyktų RP ribose ir apie rezultatus žinotų visa mokykla. Įdomu ar tai pakeistų charų nuomonę apie bendraklasius? Only a thought.

Dice su charakterio savybėmis turėtų liktis 'cause it's fun.

Realiai tik pats pasiruošimas naujam forumo sezonui užtruktų. Ir taip užtruks dėl skin'o. Bet po to viskas tampa labai paprasta.

Ir dar vienas dalykas dėl forumo temų: reikia sukurti kelias pagrindines, kurių tikrai reikės ir į kurias tikrai bus rašoma. Papildomas temas galima sukurti along the way. Patys memberiai galėtų kurti prireikus pagal jų istorijas. Nes atm yra belekiek temų ir dauguma jų tuščios arba turi po porą postų.

Finally atrodo daug prifantazavau but let's face the facts, kol adminas nesiima iniciatyvos ir nestumdo RP tam tikra linkme, visi kiti rašytojai greit išsisemia ir dingsta flood'o jūroje. O kadangi vaikai susiskirsto po du susirašinėti ir nemėgsta integruotis prie nepažįstamųjų, tai idėjos ir visas role play dar greičiau išsisemia. Kodėl? Nes over time daug galvų vis dėl to yra geriau, negu pora. xD

P.S.
Tau turėtų būti gėda
[You must be registered and logged in to see this link.] rašo:<...> pradėsim kažka dariti xD
xDDDDDD
shi tsu rašo:Aš pas jus nesu normaliai pabuvojusi, tai nesuprantu jūsų sistemos, bet pasakysiu, kas man asmeniškai bado akis. Priimkite mano nuomonę kaip MANO nuomonę ir akmenimis neužmėtykite.

* Notification dalykas būtų tobulas.
* Asmeniškai man būtų labai smagu, jei būtų susisteminti avi, sign dydžiai, nes kol kas man tai primena itin didelę betvarkę. Be to, kai kurie dydžiai realiai darko forumą, kai nėra naudojamas kompiuteris.
* Biografijos (mokinių bylos) taip pat turėtų būti susistemintos į vieną ir visiems privalomą anketą, nes kol kas nėra jokios sistemos ir vėlgi - betvarkė. Ta prasme, galima būtų padaryti su kodu anketą ir ji būtų privaloma visiems (vardas, amžius, charakteris, istorija ir to pakaktų).
* Kiek perbėgau per forumo meet'us, tai... Na, man labai painu, kai tas pats acc vaidina 2-3 asmenys, tad tokiu atveju būtų patogu turėti tiesiog kitą acc kitam veikėjui. 
* Tikrai pritarčiau viršuje išsakytai minčiai dėl mokyklos specializacijos (menai, sportas ar pan.). Tai būtų daug lengviau su pamokomis ir jos būtų kiek įdomesnės. Reikėtų mažiau mokytojų ir pan.
* Patiko mintis dėl "top mokinio", tačiau jei jau daromas toks dalykas, gal būtų taip pat įdomu padaryti top avi bei nario rinkimus. Man taip pat dar visai įdomus toks dalykas kaip "Liežuvautoja", ale straipsnelis, kas per šią savaitę (ar dvi) nutiko įdomaus. Bet vėlgi, čia reikėtų surasti redaktorių, kuris tuo apsiimtų.
* Patarimas prieš kažką darant. Paklauskite savęs ar to tikrai reikia, kas nuo to pasikeis ir ar bus sulaukta rezultato. Priešingu atveju bus tiesiog veltui praleistas laikas. 
* Nesutinku su pinigu sistema, nes ji jokios bendros vertės neduos apart skaičiukų, kurie niekam įtakos neturės. Jau geriau būtų "populiarumo" taškai : ) ta prasme, pakeistas tik pavadinimas ir jokio vargo.
* Aš suprantu daugumos pasišventimą kauliukams ir jų pasakytam personažui, tačiau šiuo atveju aš siūlyčiau įvesti demokratiją, nes gal ne visi nori būti geručiais, o kitiems gal nelimpa būti arogantiškais. Valios laisvės yra gėris ; )
* Reikėtų kažką daryti su meet'o tema, kad žmonės į ją reaguotų. Galima būtų rengti kokius nors rpg žaidimus. Reikėtų lįsti iš to spam'o, nes jis gadina bet kokio forumo vaizdą.
* Tiesa, sunormuokite pačias PRG taisykles; sukurkite aprašymą, kodėl jūsų forumas yra unikalus ir kas jame yra unikalaus.
* Per daug nesikoncentruokite į mokyklos veiklą, leiskite vaikams išeiti į pasaulį, t.y. keli meet'ai tuo pačiu metu.
* Jei kada nors bus daugiau žmonių, įveskite modų valdymą, kad jie palaikytų tvarką.
* Įveskite narių demokratiją (nepamirštant valdžios diktatūros* : D), t.y. sukurkite kokių temų, kur galima būtų rašyti savo pastebėjimus ar pasiūlymus. 

Peace ; )


* turiu omeny, kad adminas kartais turi galvoti už liaudį nebijant gauti velnių, nes visiems niekada neįtiksi.

P.S. Užblokuokite temas, kurių svečiams nereikia matyti, vis vien jose nieko gero nėra. Atidarykite narių sąrašą (meniu juostoj), taip žmonės galės galvoti ar vertą, ar neverta jungtis (vis vien visi žiūri pagal aktyvumą).


[You must be registered and logged in to see this link.] rašo:Papunkčiui viskas maždaug, nes dar žiauriai miegu ir galvoj meleonas kitų reikalų.

Blood,
Dėl pamokų... kiek bandėm, tiek niekam niekada nebuvo tinkamo laiko tvarkaraščiams ir kildavo problemų.
Dėl pinigų/valiutos/dar velnias žino ko apsvarstysim eigoje.
Balsavimą įmanoma įdiegti, pažiūrėsim eigoje.
Dice lieka.
Temos - taip. Kelios bendrabučio kambarių, pagrindinės klasės, etc. Kai reikės, patys susikurs. Juk taip ir buvo pastaruoju metu.
Ir man negėda : )

Shi Tsu,
Notification bandysim tikriausiai padaryti. Kaip nors.
Dėl sign/avi bus matyti, kai bus naujas dizainas.
Dėl acc. Tik mokytojų buvo ant to paties, bet lyg ir keitėm (tik dalis nenorėjo antro acc kurtis or sth), kurie norėjo, turėjo ir po kelis acc. Tik Side stories ant to paties acc bus galima kelis veikėjus valdyti, bet ten kita politika.
Specializacija? Kažką praleidau arba aukščiau nieko apie tai nebuvo. Again, bus matyti.
Dėl top mokinio jau atsakiau. Dėl update... Iš principo kiekvienam reikėjo kas mėnesį atnaujinti savo veikėjo anketą postu apie tai, kas nutiko, bet žmonės tingėdavo tai daryti. Jei atsirastų žmogus, apsiimantis tai daryti - why not.
Pinigai... Again, apsvarstysim eigoje.
Dice lieka.
Dėl kelių meetų su tuo pačiu veikėju. Tam yra side stories, kur galima turėt nors ir 15 meet vienu metu. Be to, leidžiama turėt kelis acc. Todėl main pasauly šitam - ne.
Dėl modų - bus matyt.
Temų nusiskundimams ir atsiliepimams visada būdavo (ir dabar yra).


[You must be registered and logged in to see this link.] rašo:Manau, jokiais būdais visiems neįtiksite. Siūlau padaryti pamokų tvarkaraštį, tarkim nuo pirmadienio iki penktadienio, ir galima būtų praleisti max 3 dienas nepateisinus (neparašius neaktyvumo anketos ar kažko tokio). Dar galima padaryti kad tą pačią dieną vyktu tarkim 3 pamokos. Tarkim pirma pamoka 14:00 antra pamoka 16:00 trečia 20:00, tam kad žmonės  galėtų pasirinkti jiems tinkamiausią laiką.

Ačiū už dėmesį.
shi tsu rašo:Atsižvelgiant  tai, kad "naujas sezonas" tęsiasi jau 8 mėnesius, nelabai manau, jog kažkas pasikeis atėjus rudeniui (tuomet jau realiai niekas neturės laiko kažko apsiimti). Atsižvelgiant į tai, kad yra norinčių pagelbėti, aš sakyčiau, jog forumo administracija yra neveikli, t.y. nereaguoja į tai, kas vyksta pas juos.
Jau esu siūliusi, bet dėl šventos ramybės dar kartą priminsiu:

Primintukas:
Jei kam reiks kodų forumo naudojimui ar šiaip idėjų, tai va:
1) [You must be registered and logged in to see this link.]
Tik nepatariu Javos kodo naudoti, kur eina į meniu juostą. Kitą vertus, jei naudosit, nepamirškit kalbą pakeist Very Happy Ir dar Widgets nenaudokit, gali labai iškraipyti forumo matmenys. Bent jau man iškraipė.

2) [You must be registered and logged in to see this link.]
Šito nesu mėginusi, tad nežinau ką ir sakyt 

3) Aš kodus visada imu iš neverutopia, ten pas juos geruliai, tai jei ką, ten galima ir pasiieškoti laimės

4) Šablonai (skin'ai)! Iš lietuvių tai aibishojo labai fainus daro (tik vėliau koduotės reikėtų). Dar man patinka Japan&Korea ir Themes-FA (nes šiaip labai unikalūs pas jį dalykai).

Aš suprantu, kad gal vos tik įkūrus forumą jūs buvote ant bangos, tačiau nuolat atsiranda naujos tendencijos prie kurių reikia derintis ir kurias galima (būtina) taikyti, kad išlaikyti forumą patrauklų, o to pas jus nėra pro jokį galą. Galų gale juk tikslas yra pritraukti žmones, kad čia vyktų veiksmas, o yra kaip yra.

Jei labai reikia, aš jums galiu sutvarkyti vidinius kodus (anketai, švieslentei ar pan.), galiu paruošti tvarkingą meniu (pas jus kol kas bardakų bardakas), galiu paruošti taisykles, gal net išburčiau aprašymą, kuo jūs išskirtiniai. Ta prasme, norinčių padėti yra kaip minimum 4, o progreso jokio, tai... Tai rodo administracijos neveiklumą.

Peace [You must be registered and logged in to see this image.]

P.S. Kas man dar tragiškai krenta į akis, kad žmonės daro ką administracija pasako, t.y. pataria, išsako savo nuomonę ar dar ką, bet ta nuomonė lieka kažkur plaukioti ore, ji nėra pritaikoma. Tai vėlgi, liaudis galinga, o valdžia neveiksni.
shi tsu rašo:Dar tag'ai būtų labai tobulas dalykas, nes kartais jie labai praverčia (: Bet čia jei veiks notification bar (:
[You must be registered and logged in to see this link.] rašo:Reikėtų GM'o, manau gan atgyvintų forumą jeigu aktyvus būtų.
[You must be registered and logged in to see this link.] rašo:As apie programavima nusimanau, iki mokslu pradzios laiko Turku daug darbui, deja esu ne price kompo, o tik su telefonu, bet ir tail dirbti galeciau.
Esu races toki shit CODOFORUM, kas manau formatui tiktu, notification yra, t.t., tik kad projektas jau metus nebetobulinamas, ir nezinau at pavyktu padaryt custom shit kaip orus ir t.t., na, bet pasiknisus gal kaipnors.
Jei gauciau database prisijungimo duomenis, galeciau paziuret kaip ten iseitu migruot viska (tikriausiai visiskai nesisektu :'))
Blogiausiu atveju galim tik pakeist spalvas cia, ir sakyt ne va tai naujas sezonas.
Bet zodziu
Tl;dr turiu laiko ir noro padeti, sakykit ka, ir bandysiu.

Stengiausi tik pagrindinių siūlymų/siūlymųsi citatas sumest, jei ką svarbaus praleidau ups


Life is too short to waste it on depressing feelings
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Yuichi Takero
Antrokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 196

Atgal į viršų Go down

Re: Forumo prikėlimas

Rašyti by Yuichi Takero on 2016-08-21, 14:06

Paveiksliukai, kuriuos aptikau, ir manau esant pakankamai tinkamus forumo log'ui ar panašiai (jeigu turit savo, davai apsireiškit, išrinksim tinkamiausius!):
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]


Life is too short to waste it on depressing feelings
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Yuichi Takero
Antrokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 196

Atgal į viršų Go down

Re: Forumo prikėlimas

Rašyti by Svečias on 2016-08-21, 22:05

1 iš Yui : ) Bet aš galvoju, jog galima būtų paieškoti kokio nors friends or sth like that. Pati mokykla man bendrai negražiai atrodo (google > anime academy). Būtų labai smagu, jei kas nors su photo shop'u padarytų kelių sluoksnių nuotrauką, aš tai nemoku : D
Ir reik gi pirma gauti foną, kad ieškoti foto : D

Aš tai nieko gero neradau : D

Spoiler:









avatar
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Re: Forumo prikėlimas

Rašyti by Yorisu on 2016-08-22, 11:21

Kai su Maya snekejau apie spalvas, ji sake jai patiko sitas: [You must be registered and logged in to see this link.]
As lyg galvojau apie kazka ZYMIAI linksmesnio ir spalvingesnio: [You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Yorisu
Penktokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 1054

http://hestia.dance/

Atgal į viršų Go down

Re: Forumo prikėlimas

Rašyti by Yuichi Takero on 2016-08-22, 12:42

Kaip tai nieko gero? Tie geruliai. Very Happy
Rudeniui Maya variantas gal ir tinka, bet ko gero pastelės turi geresnę progą prilipt publikai.
Reikia koloritą nuspręsti, o tada ieškotis ir log'o ir background'o. Very Happy


Life is too short to waste it on depressing feelings
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Yuichi Takero
Antrokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 196

Atgal į viršų Go down

Re: Forumo prikėlimas

Rašyti by Nanami on 2016-08-22, 12:51

Žiauriai gera matyt, kad žmonės pradėjo su forumu kažką daryt, nes as tokia useless su savo aparatūra :'> aš net photoshopo nebeturiu ir abejoju, kad kada greitai turėsiu, o su kodavimu bandžiau kažką daryt, bet nelabai kas ir išėjo xD
Yeh yeh kalbant apie spalvas, aš manau, kad violetinės/melsvos pastelės būtų visai neblogai (buvau beveik sukūrusi log'ą, bet net neįsivaizduoju, kur jį nukišau).
Shi, kažkada bandžiau padaryt tai, apie ka tu kalbi, damn nelengva, aišku, gal man skillsų trūksta xD


[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Nanami
Trečiokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 545

http://agonyofinsanity.tumblr.com

Atgal į viršų Go down

Re: Forumo prikėlimas

Rašyti by Svečias on 2016-08-22, 15:24

O gal ne violetinė - mėlyna, nes tas ant to būtų. Jau geriau burbono, burgundo spalvos. Jos skaitosi kaip šiltos ir šiaip rudeniui tinka. Tas violetinė - mėlyna man nelabai : D Bet prisiderinsiu.

O gal būtų parasčiau tiesiog šabloną uždėti ir jį apžaisti? Manau nuo 5min prie kompo adminei rankos ir kojos nenukris : D
avatar
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Re: Forumo prikėlimas

Rašyti by Yorisu on 2016-08-22, 16:52

Shi, dar kart sakau, su forumo platforma dirbti tiesiog neimanoma. Jei spalvu dabartiniam sablone keist neiseina, tai kas bus su kitu?
avatar
Yorisu
Penktokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 1054

http://hestia.dance/

Atgal į viršų Go down

Re: Forumo prikėlimas

Rašyti by Nanami on 2016-08-22, 18:24

man nėra skirtumo didelio, kokios spalvos bus xD išvis, aš prie adminų daugiausia tik todėl, nes Maya manęs paprašė prižiūrėt kažkiek forumą xD O dabar vat net neturiu kuo prisidėt prie perkėlimo ._.


[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Nanami
Trečiokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 545

http://agonyofinsanity.tumblr.com

Atgal į viršų Go down

Re: Forumo prikėlimas

Rašyti by Svečias on 2016-08-22, 19:14

@Yorisu rašo:Shi, dar kart sakau, su forumo platforma dirbti tiesiog neimanoma. Jei spalvu dabartiniam sablone keist neiseina, tai kas bus su kitu?
Rimtai? Neina net spalvų keisti? Bet gi taip būti negali.


Paskutinį kartą redagavo shi tsu, 2016-08-22, 21:02. Redaguota 1 kartą
avatar
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Re: Forumo prikėlimas

Rašyti by Nanami on 2016-08-22, 19:18

mmmm... nebutu imanoma viso forumo i default atsatyt ir nuo to pradet? gal taip geriau butu?


[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Nanami
Trečiokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 545

http://agonyofinsanity.tumblr.com

Atgal į viršų Go down

Re: Forumo prikėlimas

Rašyti by Svečias on 2016-08-22, 21:06


netrukdysiu jums, jums geriau žinoti, kas jums geriausia : D Tik kodų gatavų galėsiu pasiūlyti
avatar
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Re: Forumo prikėlimas

Rašyti by Yuichi Takero on 2016-08-26, 01:04

Neblogai jūs čia prasisukot Very Happy
Atleiskit, kad negalėjau prisidėti.


Life is too short to waste it on depressing feelings
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Yuichi Takero
Antrokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 196

Atgal į viršų Go down

Re: Forumo prikėlimas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume