VIRTUALI MOKYKLA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Pokalbiai
Naujas sezonas? - Page 3 I_icon_minitime2022-02-10, 16:37 by Hira

» Klausimai - atsakymai
Naujas sezonas? - Page 3 I_icon_minitime2017-07-31, 09:19 by Persona

» Keičiamės
Naujas sezonas? - Page 3 I_icon_minitime2017-02-01, 13:03 by Persona

» Personažų sąrašas
Naujas sezonas? - Page 3 I_icon_minitime2016-12-05, 20:58 by Vafliukas

» Naujas sezonas?
Naujas sezonas? - Page 3 I_icon_minitime2016-09-20, 16:47 by Svečias

» Taisyklės
Naujas sezonas? - Page 3 I_icon_minitime2016-09-04, 16:10 by Svečias

» Forumo prikėlimas
Naujas sezonas? - Page 3 I_icon_minitime2016-08-26, 01:04 by Yuichi Takero

» Taisyklių kodai
Naujas sezonas? - Page 3 I_icon_minitime2016-08-21, 22:07 by Svečias


Naujas sezonas?

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Naujas sezonas?

Rašyti by Maya 2016-01-05, 12:00

First topic message reminder :

Ar manot, kad reikia naujo sezono? ARGUMENTUOTI.
Reiktų persikurti iš naujo charus (galėtumėt tuos pačius persikurti), tik visas veiksmas vėl nuo pradžių, gal ne nuo 1 gimn. klasės, bet nuo kokios 3, kad vyresnis būtų - smagiau gal taip?
Žadu daryti naują sez. arba sausio gale (jei turėsiu laiko) arba tada jau vasario gale-kovą.
DISKUTUOJAM.
PASIŪLYMAI NAUJAM SEZ.
Maya
Maya
Cyanide

Pranešimų skaičius : 12177

http://vulcun.com/f/pasiklydau

Atgal į viršų Go down


Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Mika 2016-08-22, 10:11

O jūs skino neplanuojat keisti? Šitas gi toks kreivas, šleivas ir kogero su klaidom net. Kots ir koks defoultinis būtų geriau.
ir kam jums tokie didelis parašai? verkiat, kad avatarai darko forumą, o parašai tipo ne? jie išvis nereikalingi. o dar tie gifai...
Tai jei visi motyvuoti, galim sukurti temą, kuri nebūtų matoma visiems lankytojams (tai itin gadina bendrą forumo vaizdą),
realy? čia didžiausia problema?

ai, šiaip tai koks man skirtumas. Turit laisvę, darykit ką norit

ai -2, Yori, jei planuoji per telefoną taisyti kodus, tai panašu, kad nekažką tau gausis. Tavo postas pilnas klaidų, tai bent įsivaizduoji kiek bus problemų jei kažkur ne ten ne tą raidę parašysi?

Mika
Antrokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 362

http://gangsta.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Yorisu 2016-08-22, 11:11

Erika ten kas buna tai kai rasau lietuviskai su anglisku autocorrect xD
+ forumuose raw kodo nelabai yra :')
Su spalvom as lyg pradejau kazka daryt test forume, bet ten forumo platforma tokia luzus, kad neimanoma net spalvu pakeist :I
Yorisu
Yorisu
Penktokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 1054

http://hestia.dance/

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Svečias 2016-08-22, 15:32

Tiesą sakant, didžioji svečio problema, kad nėra nieko, kas jam pasakytų, kur jis papuolė. Kita vertus, aš iš vis nerekomenduočiau ateiti į forumą, kuriame yra tik spamas ; )

O tema blogai, nes visi mato, jog yra problema, kuri nėra sprendžiama : ) Bet nei aš ją nuėmiau, nei ką : D
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Svečias 2016-08-23, 15:26

KLAUSYKIT, o gal tie, kas moka, tegu tvarko stilių, o mes sutvarkom temas ir varom tęsti gyvenimą (rpg)? Very Happy Ką jūs į tai? Nes kitaip čia visas šitas reikalas galo neturės Very Happy
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Miki 2016-08-23, 21:19

Jeigu nedarant nieko žiauriai pretentious su kodais, tai tikiuosi suvokiat, kad forumą galima perdaryt per vos kelias valandas? Pradėtumėt naują sezoną švariam paprastai atrodančiam forume, o visokius pakeitimus su kodais darytumėt along the way. Nes matau, kad čia jum nelabai gaunasi pajudinti kažką veliantis į visokias nereikalingas smulkmenas. Pvz kaip taisyklių temos kodai. x'D Nu sorry, bet ne nuo tokių dalykų visai reikia pradėti.
Miki
Miki
Septintokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 3783

http://overthegalaxy.justforum.net/forum.htm

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Svečias 2016-08-24, 12:06

Tai ąš tą ir sakau, nušluojam senas tema, darom naujas ir viskas, o kas su tais stiliais, tai... sėkmės : D
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Yuichi Takero 2016-08-26, 01:51

*įsiverčia su popieriais*
Gerai, prieš tvarkant temas reikia nuspręsti specializaciją. T.y. Miki siūlė pamokų tvarkaraštį, kiek supratau dauguma remia jo idėją, jeigu turim tvarkaraštį reikia mokyklos temos. Imam ir nutariam ją, padarysim dalykų sąrašą, tada sukursim atitinkamas temas ir sudarysim tą tvarkaraštį.
Iš esmės tai pagrindinis klausimas ir jis nulemia starto tašką. AKTYVAS pareiškiam nuomonę: sporto, paprasta, menų ar iš vis fantastinė mokykla?
Yuichi Takero
Yuichi Takero
Antrokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 196

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Yuichi Takero 2016-08-26, 02:00

P.S. While we're at it, pasiūlykit ir dalykus. Jie labiau foninis reikalas, bet reikalingi, visgi po temų seks tvarkaraščiai and stuff. Very Happy
Yuichi Takero
Yuichi Takero
Antrokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 196

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Mika 2016-08-26, 11:27

Waaait! 
Tipo jums cia jau uztenka tiek su skinu kas padaryta? Oh common, people. Čia juk tik skinas >.<

Dėl pamokų, tai siūlyčiau nedaryti orientuotos mokyklos. Kažkaip man norisi paprastos jos, kur yra ir matematika, ir kalbos ir menai. Nebūtina sudetalizuoti. Vis tiek niekas jų nelankys, o jei ateis tai tik pazys kaip neidomu xD

Dėl special powerių tyliu. Jei dauguma nori, galit daryti, bet ar įsivaizduojat koks bus bardakas?  Bet ai.. o šiaip idėja, kad paprasta mokykla čia. 
Side stories gi galit prisikurti belekokių istorijų.
Mika
Mika
Antrokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 362

http://gangsta.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Yuichi Takero 2016-08-26, 15:42

NEUŽTENKA, su skinu dirba kiti (bent aš taip supratau). Wink
Kol jie dirba su skinu, mes eikim dirbti prie temų.

Aš čia šiaip užsiminiau, gal kas pasiūlys kokią gerą idėją.
Man irgi paprasta patiktų, bet reikia daugiau nuomonių. Very Happy
Yuichi Takero
Yuichi Takero
Antrokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 196

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Svečias 2016-08-26, 20:13

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pradėsiu nuo to, jog skinas yra ... ... ... bet geriau nepadaryčiau, tad tyliu : ) Kita vertus, n-ą sykį raginu naudoti šablonus (main adminas tą tikrai gali padaryti).

Antra, jei kalbėti apie mokyklą, tai aš už specifikaciją, nes, kaip Erika ir sakė, vis vien niekas nelankys (aš tame tarpe irgi vargu ar lankyčiau). Kai bus kryptis, žmonės galės bent jau eiti meet'o į kabinetą ir dviese ar trise "mokytis" (teoriškai net mokytojas nebūtinas, jei eini praktikuotis, na, kaip būrelis kone gautųsi).
Kodėl nenoriu paprastos? Nes aš atiturėjus aukštosios matematikos kursą ir man realiai pro jokį galą nesinori grįžti prie mokyklinio kurso, kuris yra labai lame (mano akis žiūrint, kažkam mokykla vis vien bus da best). Ir šiaip, aš abejoju ar yra čia žmogus, kuris realiai gali būti mokytoju ir bent pamėginti kažko "išmokyti".
Jei galvoti apie specifiką, tai man artimesnė būtų meno, nes man atrodo, jog tai kiek įdomiau nei sportas, kuri irgi yra menas (fechtavimas, jojimas, tenisas, tinklinis ir pan.), nes tai galimybė daugiau išnaudoti veikėją. O dėl magijos, na, nesu mačiusi ne vieno forumo, kuriame tai pasiteisino, tad vertinu skeptiškai (ir ką gi jūs mokysite? Kaip burti iš kavos tirščių?).

Trečia, man super power nekliūna, nes kituose forumuose tai pasiteisina. Tik nelabai matau prasmės dabar joms "atsirasti" : ) Kita vertus, jei kažkas nori, tuomet gal ir būtų visai fun (ir aš tikrai nebūsiu prieš). Tik mano pasiūlymas būtų arba sukurti bendrą galių sąrašą (su tam tikros galios limitu), arba bendrai nurodyti, kokio pobūdžio gali būti galios (tarkim stichijos: elektra, ugnis, vanduo, žemė, oras ar pan.).
Mėgstu tvarką ir taisykles, as you can see : D

Ketvirta, turi pasiūlymą (kuris greičiausiai bus atmestas), nedaryti jokių skirstymų tarp main ir side story. Tiesiog daryti vieną gražų siužetą ir padaryti, kad vietos skaičius būtų neribotas (bet proto ribose), kad būtų galima realiai pasivaikščioti į meet'us : ) Jei kažkas manys, jog pasiklys > NOTIFICATIONS : D

Penkta. Man būtų visai gražu, jei bendrabuty kiekvienas studentas turėtų savo kambarį (o ne bendrą su visais). Jei kažkas norės, galima būtų eiti meet pas draugą į svečius ar pan.

Šeštas. Matyt jau esu minėjusi, padarykite standartinę anketą visiems mokiniams (galima ir be kodo), bet kad būtų tvarkinga ir pasakanti kas ir kaip, o ne plaukai mėlyni, akys žalios, kas teoriškai man net nerūpi. Kitaip tariant, anketa turi atspindėti veikėjo būdą ir jį paaiškinti (pvz.: serijinis žudikas, nes tėvas vaikystėje nušovė jo motina jam matant, todėl jis nekenčia visų vyrų ir ketina išvaduoti pasaulį nuo jų jungo).

Septinta. Man jūsų meniu, kaip jau esu minėjusi, yra betvarkių betvarkė, nes reik 5 kartus ieškoti, kol kažką surasi : D Mano siūlymas:

1 Kategorija: Hello (skirta svečiams matyti):
> Forumas: Nice to meet you
>>Temos: taisyklės, forumo aprašymas
> Forumas: Ram pam pam
>> Temos: Claimbook, paieškos (jei tarkim norėtų kažkas surasti kažką), Q and A, veidų rezervavimas (jei tarkim nutiktų stebuklas xD), atiduodamos anketos
(arba sujungti į vieną forumą, priklausytų nuo temų skaičiaus)

2 Kategorija: From the start
> Forumas: Pradžių pradžia
>>Temos: meet (global), info (global), Q and A, pasiūlymai, keitimai ir pan.
> Forumas: Mokynių blylos (ID)
>>Temos: bylos bylutės
>Forumas: Telefonas
>>Temos: ring ring
>Forumas: Santykiai (na, čia jau mano noras, kad toks dalykas būtų, bet nebūtina : D)
>Doleriai (kad ir kas tai būtų)

3 Kategorija: Mokykla/ Akademija (antrasis man skamba more fancy : D)
>Forumas: Meno korpusas (sporto, burtų, tiksliųjų mokslų ar pan.)
>>Temos: tapyba, grafika, skulptūra, literatūra, choras, orkestro kl. ir pan.
>Forumas: Pagrindinis korpusas
>>Temos: biblioteka, kiemas, supynės, terasa, kavinė ir pan.
>Forumas: Bendrabučiai
>>Temos: kiekvienam po atskirą kambarį (arba po du), svetainė, virtuvė ir pan.

4 Kategorija: Freedom : D
> Forumas: City center
>> Temos: teatras, supermarket, parkas (galima ir forumus viduje kurti: vandens parkas, o viduj jo, sauna, baseinas, kavinė ir pan.)
>Forumas: Užmiestis
>>Temos: apleisti namukai, bažnyčios ir pan.
>Forumas: Gamta
>>Temos: jūra, miškas, pliažas ir pan.
>Forumas: jei kažkam norėtųsi, gali ir savo namą/ butą/ apartamentus susikurti

5 Kategorija: Flood
>Forumas: Flood
>>Temos: flood, music ir pan. (LABAI REKOMENDUOJU čia sukurti atskira forumą "kambarėliai", kur jūs galėtumėte bendrauti su savo draugeliais, o ne bendram floode : D)

6 Kategorija: Šiukšlynas
>Forumas: Šiukšlynas
>>Temos: visos senos, nenaudojamos temos.

Faktas, jog pavadinimai neprivalo būti tokie, tiesiog dėl bendro vaizdo. Bent jau taip aš suprantu tvarką : D

Aš suprantu, kad jūs manęs jau nemėgstat (tikiuosi ne visi xD), bet tai mano nuomonė (mylėkit ir gerbkit). Pati neketinu ant jūsų "užsirauti", tad nieko pas jus neliesiu, nes vėliau dar sudeginta būsiu : D

Spaudžiu dešinę tam, kas visą tai perskaitys : D

Ir dar pabaigai: D Man jūsų kauliukai su charakterių yra vienpusei. T.y. visi veikėjai yra vienodi, trūksta charakteristikos. Siūlyčiau arba pridėti daugiau bruožų (piktas, susierzinęs, blevyzga, šūtas ir pan.), arba panaikinti tą dalyką visai, arba suteikti demokratinę teisę rinktis (kauliukas arba pats sugalvoju), arba prašau duoti man teisę jų nemesti, nes aš noriu kitokio veikėjo nei visi jūsų turimi : D

Main foto labai labai graži ; )

IR aš pikta nesu, aš tiesiog pedantė : D
[You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Hira 2016-08-26, 21:30

shi tsu rašo: Spaudžiu dešinę tam, kas visą tai perskaitys : D
Visai neblogos idėjos. Realiai aš pati prieš ir magija bet prieš ir super power, nes gaunasi chaosas. Dėl pamokų pritariu.
Hira
Hira
Penktokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 1449

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Mika 2016-08-26, 21:34

Oook. Perskaičiau, nes labai idomu buvo.
Tipiškas mergaičių forumo (twilightai, nakties namai ir pan) mąstymas. 
Iš parašymo supratau, kad siūloma buti belekiek vietų vienu metu ir rp poromis. Koks to tikslas? Kaip gali būti idomu susirašimėti tarpusavį? Kodėl niekada nepraplečiat mąstymo iki susirašinėjimo su keliais vienoje vietoje ir tuo pat metu? Daug idomiau, smagiau ir daugiau nenumatytų vingių. Yay!
Dar vienas mergaičių trūkumas - numatyti viską į priekį. Kaip susirašinėsi, su kuo susirašinėsi ir apsitarti koks bus kitas žingsnis.. NEIDOMU! Netikėtumas ir bandymas išsisukti iš tavo partnerio sukurtos situacijos, va kur užveda.
Nereikia šeimų folderio, ness ten tik tarp kitko susirašot "būsiu tavo sese, kuri neišduos paslapties ir atneš tau mineralkės iš ryto kai mirsi nuo pachmielo". Crap! Ir netgi to toliau niekur nepanaudojat. Ką čia kalbėti, net gi aprašymas būna sukurtas tik kad visi paskaitytų kiek daug galiu prirašyti ir pamiršti ką parašiau, o mano veikėjo charakteris keisis vis tiek nes aš susirašinėsiu su savo drauge visą laiką, kitų neįsileisiu..
Niekas nesako, kad išridentas charakteris yra tik tuo apribotas. Žmogus dviem savybėm neapsiriboja.

Kas ten dar buvo?
Skinas? Jo nėra. Užmečiau, kad pagaliau pradėtumėt dirbt, o ne aikčiot " nera naujo sezono, nieko nevyksta.."
Arba bent šy bei tą jame taisyti reikia.
Šablonus irgi lengva pasiųlyti, bet konkretau kažkodėl nebuvo išrinkta. Kaip taip galima burbėt ir tik pirštais padyt? Ar čia toks dabartinio jaunimo gyvenimo suvokimas? Žinokit turi ir pats paspaudyti mygtukus jei nori kad kažkas butu gražu ir padaryta.


Tas labiausiai nepatinka - "idėjas pamečiau, imkit ir darykit". Pati turi admim teises. Dirbk

Che, pradėjau rašyti ne tokia pikta kaip pabaigiau.
Kiekvienam savo skonis, todėl pasisakau prieš buvimą keliose vietose, bereikalingą informaciją ar temą, ir tai kad Shi pasiūlytas informacijos išdėstymas senai kartai kaip tik atrodys per painus.

Kita vertus, nesuprantu ko aš čia iš vis kišuos, bet kad jau parašiau postą tai išsiųsiu xD

Love and peace!
Ir nepamirškit dirbt xD
Mika
Mika
Antrokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 362

http://gangsta.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Yuichi Takero 2016-08-26, 22:17

Na, dėl super power and stuff jau seniai man regis aptarta, kad ne. Kiek dabar mačiau forumai, kur paprasti tikri gyvenimai puikiai išsiverčia ir veržiasi į priekį, nei galių, nei jokių kitokių suktybių nėra. Jos nereikalingos, galim gyventi paprastai.

Šiaip aš nelabai suprantu, notification bar visai kitokį teko pažinti, o tokio kokį pažinau šiame forume nematau. Aišku nieko čia tokio.
Su tais meet'ais ribos gal įdomiau, bet tarkim nepalikim griežtai vienas meet'as ir baigta. Galima paimti max. 2-3 meet'ai ir gražu ir tvarkinga. Side stories dėl laisvės yra teigiamas reikalas, nežinau, man sąvoka buvo nauja, bet įdomi.

Šioj pastraipoj kreipiuosi į Tsu, nežinau kiek anime forumų esi buvusi, bet žodžiu jie visada kitoniški ir bent jau man tas įdomiausia tarp tų rutininių forumų.
Kas su biografijom, jos irgi primena anime ir japonų kultūrą. Pavyzdžiui, ten labai svarbu ir detalės, kad ir kraujo grupės, pagal jas žmonės buriasi ieškosi sąsajų su antrosiomis pusėmis. Kiekvienas ,,idol'' savo aprašyme turi įtraukęs kraujo grupę, ir daugybė anime veikėjų rašosi tokias smulkmes, tas grupes kaip pvz pateikiau. Žodžiu, mano akimis toks smulkmeniškumas nėra blogai. Tema su aprašymo pagrindais yra, o toliau ta pati laisvė ką tu aprašai - plaukų spalvą, akių spalvą, tą pačią kraujo grupę ar savo santykius su augintiniais. Tai kiekvieno interesų reikalas, ir man tai visai netrukdo. Kas svarbiausia žmonės nemato to kaip rutinos, iš tiesų kuriasi tuos aprašymus, o nestumia paskutinei akimirkai, kaip kitur ,,paspalvokit mane, gal po 10 metų ir bus ta bio. peace.''
Čia tiesiog mano nuomonė į tavo. Nesiekiu ginčytis.

Pasiūlytas kategorijų išdėstymas nėra blogas, bet svečių kat. iš vis užtenka vieno forumo, viskas tvarkinga vietoj. Nebūtina claimbook ir t.t. mest į kitą forumą, kuo blogai sudėt į tą patį kur forumo aprašymas laukia.

Doleriai yra pasiskolinti iš vieno anime (Durarara!!!) ten veikėjai susirašinėdavo anonimiškai, tai kažkas ten pradžioj pasiūlė įtraukti šitą reikalą ir čia. Praktiškai veikėjai rašys prisidengę kitais vardais, taip žmonės suartės ir gal įdomumo įneš. Nežinau patiko ne vienam žmogui idėja ta (tuo labiau Maya palaimino ją).

Žoždiu, reikia imt ir aptvarkt tas pagr. temas, rpg temos gali palikti tos pačios, tik ten kokius bendrabučius apkeist ir ties tais dalykais sutarus patvarkyt. Basically būtų done. Galėtų visi džiaugtis rpg ir reklamuot forumą, skleist žinią apie jo egzistavimą.
Yuichi Takero
Yuichi Takero
Antrokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 196

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Yuichi Takero 2016-08-26, 22:21

p.s. pamiršau kauliukų reikalą paminėt, nors Erika defendino rodos.
Anyway, nereikia jų bijot, čia dar vienas forumo unikalumas. Niekas ir nesako, kad veikėjas turi būti BŪTINAI toks kokį nulėmė tau iškritę kauliukai. Aprašymų paaiškinimo temoj parašyta, kad gali savo veikėjo charakterį pateikti kaip nori. c;
Čia dėl savo pramogos išsimeti ir viskas.
Yuichi Takero
Yuichi Takero
Antrokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 196

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Yuichi Takero 2016-08-26, 22:24

Va prasilėksiu pro rajoną ir grįžęs sutvarkysiu temas, nes žiūriu reiks kažkam čia jas griebt. :DD
Yuichi Takero
Yuichi Takero
Antrokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 196

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Miki 2016-09-03, 01:18

Viską perskaičiau, tingiu komentuoti kiekvieną minėtą dalyką, bet pakomentuosiu kelis:

- Dice: Tu išrideni dvi savo PAGRINDINES savybes. Tai nereiškia, kad tavo veikėjas turi tik dvi savybes ir viskas. Tai reiškia, kad jos labiausiai dominuoja. Veikėjas gali būti melagis, net jeigu to ir neišrideno. Be to, dice galima perridenti, jeigu labai nepatinka. It was made for fun.

- Kategoriškai pasisakau prieš veikėjo būvimą keliose vietose vienu metu. Mano nuomone tai sugadina visą role play. Be to, tam yra Side Stories ir manau, kad to pilnai pakanka.

- Bendrabučio kambariai: jeigu padarysit, kad veikėjai gyvens po vieną, tiesiog labiau izoliuosit juos ir duosit mažiau galimybių susidurti nepažįstamiems veikėjams. Be to, tuose pačiuose kambariuose susirašinėsit mostly tik su savimi, kiti galbūt iš vis po tris žodžius rašys "atėjo, išsimiegojo, išėjo".

- Temos ir kategorijos: make it as simple as possible. Kiekviena tema turėtų būti reikalinga, o ne šiaip, kad forumo temų skaičius būtų didesnis. Svarbiausia, kad nereikėtų gaišti laiko ir analizuoti kur kokią informaciją rasti. Kai kurią informaciją galima ir į tą pačią temą, kad ir skirtinguose postuose parašyti. Svarbu, kad būtų tvarkinga ir suprantama. RP temų taip pat neturėtų būti belekiek. Pakurkit svarbiausias temas, kurių TIKRAI reikės, o visas kitas žaidėjai susikurs pagal savo RP patys. Forumas atrodo daug tuštesnis su daug temų, į kurias nėra nieko parašyta, negu su keliomis temomis, į kurias yra daug parašyta.

Also apskritai siūlau informacijos temas perrašyti, kad atrodytų tvarkingiau, nes dabar jos kaip susirašinėjimai atrodo. Tuo pačiu galit ir pataisyti taisyklę, kurioje parašyta, kad kai kuriais atvejais daugiau, negu 3 žodžių parašyti neįmanoma. Come on, people, really? xDD

- Thanks for the memories: jūsų vietoj bandyčiau kažkaip tvarkingiau pavadinti sezono forumą vietoj "Kažkelintas atnaujinimas". Tai, jeigu neskaičiuojat kelintas yra sezonas, tai bent parašykit kelintų metų? Ar apskritai kažką normalaus, pagal ką būtų galima orientuotis.

Daugiau nieko worth mentioning nesugalvoju. Keep up the good work ir nesipykit~
Miki
Miki
Septintokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 3783

http://overthegalaxy.justforum.net/forum.htm

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Algraud 2016-09-03, 02:35

Aš kažin ar prisijungsiu, bet jei visi mėtosi čia, aš ir noriu Very Happy

Dėl rašinėjomi keliose vietose. Tai įmanoma tik jei  nieko svarbaus neįvyksta arba jei veikėjas nepajudinamas. Svarbus įvykiai turi paveikti veikėją, todėl reikia chronologiškumo.

Dėl daug temų vs mažai temų. Kuo mažiau tėmu, tuo rp gyvesnis ir activesnis, bet lagas didesnis dėl kiekio žmoniu. Daug temu greitai miršta, nes lieka tik poros. naujas atėjas žmogus ateina į laisvą tėmą ir stovi, kol išeina. Forumas tampa regresyvus, vietoj progresyvaus.
Algraud
Algraud
Antrokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 209

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Svečias 2016-09-04, 17:40

Tik norėjau pasakyti, kad forumų skaičius yra ribojamas, tad patogumo dėlei galima būtų Archyvo temas suskirstyti sezonais ir visas temas ten perkelti, o forumus ištrinti. Bet čia jau kaip jums patogu.
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Nanami 2016-09-04, 17:54

15 minučių bandžiau užeiti į kokią temą vm'e ir nesuprantu, beveik niekas man neįsijungia, žiauriai stringa viskas, bet čia jau pastebėjau tai nuo to, kai Erika patvarkė forumą. Iškart pranešu, kad nieko nekaltinu, bet jooo, tik norėjau pranešt, nors kažin ar ką ir galima dėl to padaryt Very Happy esmė tame, kad tiek per telefoną, tiek per pc taip ir net neįsivaizduoju kodėl, nes visi kiti puslapiai normaliai veikia .___.
Nanami
Nanami
Trečiokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 545

http://agonyofinsanity.tumblr.com

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Miki 2016-09-04, 18:46

Man tai normaliai veikia forumas. Greitai atsidaro ir nelaggina. Pabandyk su kita naršykle atsidaryti. Gal naršyklėje problema.
Miki
Miki
Septintokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 3783

http://overthegalaxy.justforum.net/forum.htm

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Hikaru 2016-09-08, 22:12

tai viskas? Sustojo jūsų tie forumo atnaujinimo darbai?  Rolling Eyes
Hikaru
Hikaru
Pirmokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 91

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Svečias 2016-09-09, 14:54

Nanami rašo:15 minučių bandžiau užeiti į kokią temą vm'e ir nesuprantu, beveik niekas man neįsijungia, žiauriai stringa viskas, bet čia jau pastebėjau tai nuo to, kai Erika patvarkė forumą.
Man tas pats, kai noriu įeiti naudojant stacionarinį kompiuterį. Rodo labai gražų [You must be registered and logged in to see this link.]. Kai naudoju telefoną virusą metą, o per nešiojamą tai viskas OK.


Hikaru, niekam niekas jau nebeįdomu : D Aš padariau ką sugebu, kiti - ką jie sugeba. Ir va yra kas yra. Kitiems vienodai rodo arba laukia stebuklo : D
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Mika 2016-09-10, 07:18

Ačiū Shi už darbus. 
Jum rimtai taip sunkiai forumas kraunasi? O kokia naršykle naudojates?
Mika
Mika
Antrokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 362

http://gangsta.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Svečias 2016-09-20, 16:47

Jei čia be ironijos, tai nėra už ką Smile Jei labai norėsit, aš vėliau (kai forumas atsigaus), mielai būsiu tas šlykštus žmogus, kuris prižiūrės bendrą tvarką, bet į stilių nelysiu Very Happy

Fox + Chrome
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Naujas sezonas? - Page 3 Empty Re: Naujas sezonas?

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų



 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume