VIRTUALI MOKYKLA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Pokalbiai
Pokalbiai - Page 3 I_icon_minitime2022-02-10, 16:37 by Hira

» Klausimai - atsakymai
Pokalbiai - Page 3 I_icon_minitime2017-07-31, 09:19 by Persona

» Keičiamės
Pokalbiai - Page 3 I_icon_minitime2017-02-01, 13:03 by Persona

» Personažų sąrašas
Pokalbiai - Page 3 I_icon_minitime2016-12-05, 20:58 by Vafliukas

» Naujas sezonas?
Pokalbiai - Page 3 I_icon_minitime2016-09-20, 16:47 by Svečias

» Taisyklės
Pokalbiai - Page 3 I_icon_minitime2016-09-04, 16:10 by Svečias

» Forumo prikėlimas
Pokalbiai - Page 3 I_icon_minitime2016-08-26, 01:04 by Yuichi Takero

» Taisyklių kodai
Pokalbiai - Page 3 I_icon_minitime2016-08-21, 22:07 by Svečias


Pokalbiai

Puslapis 310 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Pokalbiai

Rašyti by Svečias 2016-09-04, 17:17

First topic message reminder :

Pokalbiai - Page 3 Tumblr_lnttzfSUM41qgcvsy


*.*:


Paskutinį kartą redagavo shi tsu, 2016-10-09, 16:44. Redaguota 3 kartus(ų)
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down


Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Hikaru 2016-10-08, 20:05

Taip GM (Game Master) nes tikrai ne (Grand Master) juk čia ne Šachmatai. Su GM būtų daug įdomiau RP, nes jis galėtų sukurti įvairias situacijas, bei pasakyti aplinką, kad žmonės turėtų prie jų prisitaikyti. O ne patiem susikurt situacijas, ir iškart žinoti kaip elgtis. 

Taip pat sutinku jog nereikėtų viso darbo duot Shi Tsu, patys prisidėkit. Va gal yra savanorių būt GM? Įdėja būtų nebloga, visada būtų su kuo susirašinėti, ir duotu RP savo prieskonio.


P.S susikūriau veikėją just in case kas nors norės RP.

Hikaru
Pirmokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 91

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Svečias 2016-10-08, 20:42

Šiaip, niekada nieko panašaus nesu mačiusi, tad nežinau kaip tai veikia. Jei žinai (numanai), kaip tai galima padaryti, nušviesk, nes realiai nelabai suprantu kaip tai : D

Aš visada in. Jei nori, gali eiti burti, o aš tau kompaniją palaikysiu : D
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Hikaru 2016-10-08, 20:47

Nežinai ką daro GM? Tikriausiai mergaitiškuose forumuose tokių nėra. Gerai paaiškinsiu.
GM yra kaip dievas, jis nėra veikėjas, tačiau jis kontroliuoja visus NPC (pvz padavėja, direktorė, mokytojas, valytoja ar pan) Taip pat jis aprašo aplinką, ką veikėjas gali matyti, girdėti, kaip reaguoja NPC į jo veiksmus ir t.t Jis atrašo visiems, ir jis įsikiša į visus RP, į kuriuos reikia įsikišti. Pvz du žmonės parašė postą kaip įėjo į kavinę, tada parašo GM, ka jie mato kavinėje, kas kaip elgiasi, ar yra laisvų vietų atsisėsti ir t.t Tada vėl atrašo tie du žmonės, tada GM valdo NPC, pvz padavėją, priklausomai nuo tų dviejų žmonių elgesio.

P.S jeigu nori pavizdžio, parašyk į pm.
Hikaru
Hikaru
Pirmokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 91

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Svečias 2016-10-08, 20:54

A, aš tai kažkada savo forume turėjau GM, kai žaidėm The Killer, buvo šiaip žiauriai smagu : D Bet vėlgi, čia toks prieštaringas dalykas. Jis butų visi šaunu ir nuobodu tuo pat metu, tačiau galima pamėginti. Tarkim, kurie norės, galės kreiptis, o kurie ne - ne : ) Na, aš visada už demokratiją.
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Hikaru 2016-10-08, 20:58

Demokratija mirštančiame forume nepadės, reikia dramatinių priemonių, o GM padėtų išlaikyti forumą, bent šiek tiek gyvą. Bent tiek kiek dabar žmonių yra, turėtu su kuo RPinti, ir nereikėtų susitarti prieš RP, kas mano nuomone yra žymiai geriau. Susitarimas kad RP yra absoliučiai neįdomus, taip kuriasi grupelės ir nepriima naujokų, kol galiausiai naujokai neturi su kuo RPinti ir dingsta iš forumo. Nejaugi tie žmonės kurie RPina tarpusavje nemoka prisitaikyti ir kaip kai kurie sako go with the flow?
Hikaru
Hikaru
Pirmokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 91

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Svečias 2016-10-08, 21:02

Man šiaip visi šio forumo RP yra neapsakomi lėkšti ir banalūs (jei peržiūrėti istoriją). Ir aš abejoju ar kažkas labai pasikeistų, jei atsirastų kokia nors situacija, tačiau, kaip minėjau, mėginti galima. Jei nori tuo apsiimti, mielai prašom. Ką tau ta proga duoti? Acc?
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Hikaru 2016-10-08, 21:06

Aš tikrai neapsiimsiu, aš turiu savo forumą kuriame esu GM, užtektinai darbo ten. Bėje mano veikėją į personažų sarašą irašyk. Parašiau postą valgykloje, kas norės tas galės RPinti su manimi. O dėl banalumo, tai yra dėl to, kad žmonės neturi kūribyškumo ir nesugalvoja situacijų, bei kažkokios įvairovės. O susikurti visą scenarijų, o po to jį išRPinti irgi nėra gerai (kalbu apie mergaitiškus forumus ''Davai aš busiu tavo brolis, kurio tu nematei dešimt metų ir pagaliau susitikom. ir tada... '' visiškai neduoda jokio įdomumo, kai žinai kas bus.
Hikaru
Hikaru
Pirmokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 91

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Svečias 2016-10-08, 21:15

Pokalbiai - Page 3 Tumblr_n6z9daKoxT1te9jsdo1_500

Viskas yra vienodai blogai ir gerai tuo pat metu. Nebūkim šabloniški, kas vienam yra labai fun, kitam yra didžiausias siaubas. Tarkim, vieni toleruoja sekso scenas RP ir jiems tai fun (gal net užveda), tuo tarpu man tai yra nepaprastai lėkšta ir šiaip tai amoralu.
Aš galiu sukurti porą situacijų, bet tikrai nekoordinuosiu to reikalo, kai man virš galvos kabo kursinis darbas ir kitos baisybės. Be to, kai aš kūriau situacijas The Killer, tai buvo labai paprastai "Tas su tuo susitinka ten, o ten tarkim kažkokie banditai plėšia banką". Ta prasme, aš iki smulkmenų niekada nebuvau linkusi.
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Hikaru 2016-10-08, 21:57

1. Mano veikėją prašiau į veikėjų sarašą itraukt.
2. Iš anksto niekas nežino situacijų, GM kuria situacijas pagal tai, kaip rašo žmonės.
Hikaru
Hikaru
Pirmokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 91

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Svečias 2016-10-08, 22:13

Prašau užpildyti kodą čia. Minčių skaityti nemoku, nuspėti taip pat kol kas nėra mano sritis. Jei turi omeny kitą sąrašą, prašau man duoti link'ą.

Dar kartą, aš nesu prieš GM idėją, aš tik sakau, kad mano laikas ant medžio neauga, todėl tuo neapsiimsiu. Jei bus kiti norintys, mielai prašom. Aš nesu vaikščiojanti stagnacinė būsena, jei norite - prašom.
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Hikaru 2016-10-08, 22:43

Užpildyta, beje tavęs ir nesiūliau į GM, nesuprantu kodėl vis galvoji jog aš tave bandau įkišt į GM poziciją, gi prieš keletą postų sakiau, kad kiti tūrėtų kažką daryti, o ne vien tu.
Hikaru
Hikaru
Pirmokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 91

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Svečias 2016-10-09, 16:44

Nesvarbu. Ačiū : )
Šiaip, jei jau bus norinčių, galima bus tiesiog įdomumo dėlei pasiskirstyti scenarijais ir veikti pagal juos. Kartą teko tokiame dalyvauti, tai buvo gana įdomu. Esmė tame, jog galima būtų vienam žmogui (apsiimčiau, jei nebus norinčių) sukurti bendrą pasakojimo scenarijų (viešas), o kitiems išdalint jų vaidmenis (slaptai).
Pvz.: bendra tema - nusikaltimas; tuomet vaidmenis: nusikaltėlis, auka, bendrai, seklys morka ir pan.; trumpos užduotis kiekvienam žmogui - pavok, surask, padėk, sužinok ir pan.
O jei toks dalykas pasiteisins, galima gal ir vėliau kažką tokio galvoti. Žinoma, tokiam dalykui reikėtų bent 5 - 6 žmonių, tad oh well : D

Jums paveiksliukai matosi, ar ne? Nes man iš kompiuterio matosi, o iš telefono - ne. Šiaip, jei kažkam nepatinka, ar dar ką, galiu atkeisti/ padidinti/ sumažinti. Jei bus norinčių, galima visus paveiksliukus pakeisti į 300x170 dydžio gif failiukus.
Jei forumas nors kiek pajudės iš nulio taško, pakoreguosiu mokyklą (forumas, kuriame 3 temos neturi teisės į gyvenimą : D), pakeisiu temas ar dar ką.
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Ren not Rem e u e 2016-10-09, 20:16

damn ir man reikia po biski ruostis cia roleplayint
Ren not Rem e u e
Ren not Rem e u e
Aštuntokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 4140

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Hikaru 2016-10-09, 21:33

Join us  cool
Hikaru
Hikaru
Pirmokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 91

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Ren not Rem e u e 2016-10-11, 07:21

Sounds interesting e u e
Ren not Rem e u e
Ren not Rem e u e
Aštuntokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 4140

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Hikaru 2016-10-11, 08:50

We are waiting for you 0 . 0
Hikaru
Hikaru
Pirmokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 91

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Svečias 2016-10-11, 15:14

1) Nebūkit šikniukai, eikit į RP : D

2) Kaip matau, mūsų yra net 6 (kurie buvo prisijungę 24h bėgy + žmonės inkognito režimu), tai yra pakankamai daug, kad veikti kažką įdomaus. Ar būtų norinčių paveikti ką nors RP kolektyvinio? Hikaru siūlė daryti GM, bet kaip matau, jokių norinčių nėra, tai aš tada siūlau sukurti istoriją, pasiskirstyti vaidmenimis ir veikti (daugiau info viršuje). Netikiu, jog kažkas parodys iniciatyvą ir sukurs istoriją, tad galiu tuo apsiimti, bet norėčiau žinoti, ar kažkas dalyvaus, nes mano laikas, deja, ant medžio neauga : D


Paskutinį kartą redagavo shi tsu, 2016-10-11, 20:55. Redaguota 2 kartus(ų)
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Hikaru 2016-10-11, 15:36

Aš už, žiūrėsim ar kiti prisidės.
Hikaru
Hikaru
Pirmokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 91

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Svečias 2016-10-11, 15:57

momentais man atrodo, jog bet kokie meginai kazka padaryti sulaukia tokios (link) reakcijos
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Ren not Rem e u e 2016-10-12, 07:51

Lol
Ren not Rem e u e
Ren not Rem e u e
Aštuntokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 4140

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Hira 2016-10-12, 16:12

heey o kambariai taip ir bus, kad patys susikuriam arba bus kaip seniau, kad ten 1A, 2A ar ten 2B ir t.t?
Hira
Hira
Penktokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 1449

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Svečias 2016-10-12, 18:15

Aš nieko neperkūriau su kambariais, bet kaip matau, tai yra bendros patalpos, o kambariai atskirai. Jei nori su kažkuo poruotis gyventi, visada galima susitarti su tuo žmogumi, bet kol kas vienas žmogus - vienas kambarys, o jei surasit kambario draugą, tai pavadinimą pakeisit ir viskas Smile

Ta proga, gal kas žino, koks žmogus valdo @PERSONA? Pasakykite jam, kad apleisti savo forumą yra negražu. Ir jis daug labiau pasitarnautų, jei prisijungtu su kitu acc ir veiktų kažką, o ne slankiotų kaip šešėlis, nes aš matau kada jis prisijungia ir ką daro. Love <3
Anonymous
Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Hikaru 2016-10-13, 12:01

Ar mes tik dviese RPinam is viso forumo? Hira ir Ren prisidekit prie musu :v
Hikaru
Hikaru
Pirmokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 91

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Hira 2016-10-13, 19:50

Shhhh manęs čia nėraaaa, aš dar tvarkausi viskąą cc;
Tuoj dar vieną žmogų iš numirusių prikelsiuuu :'>
Hira
Hira
Penktokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 1449

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Yugi 2016-10-13, 19:57

Prikėlei sveikinu Very Happy
Yugi
Yugi
Trečiokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 420

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Hira 2016-10-13, 20:08

Ačiū ačiūūū daaabar susitvarkyk viskąąą, reiks dar vieną žmogų pabandyk prikelti, bet ten bus sunkiaaau xD
Hira
Hira
Penktokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 1449

Atgal į viršų Go down

Pokalbiai - Page 3 Empty Re: Pokalbiai

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 310 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų



 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume