Latest topics
» Pokalbiai
2018-08-03, 11:11 by Mika

» Klausimai - atsakymai
2017-07-31, 09:19 by Persona

» Keičiamės
2017-02-01, 13:03 by Persona

» Personažų sąrašas
2016-12-05, 20:58 by Vafliukas

» Naujas sezonas?
2016-09-20, 16:47 by Svečias

» Taisyklės
2016-09-04, 16:10 by Svečias

» Forumo prikėlimas
2016-08-26, 01:04 by Yuichi Takero

» Taisyklių kodai
2016-08-21, 22:07 by Svečias


Aika Tachibana

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Aika Tachibana

Rašyti by Aika on 2015-09-17, 00:47

Aika Tachibana

💦 17 metų
💦 Iš pažiūros rami ir trapi, iš tiesų Aika yra tvirta, sunkiai palaužiama morališkai, pasitikinti savimi. Galima ją vadinti nerūpestinga, bet gerąja prasme - ji yra tiesiog laisvas žmogus, galbt pernelyg atsipalaidavęs, bet dažniausiai nesuka sau galvos įvairiomis problemomis. Tačiau kartu ji turi ir tą savo puoselėjamą pusę - mėgsta skaityti geras knygas, visada ras ką pasakyti ir su ja visuomet gali kalbėtis įvairiausiomis temomis. Gali pasirodyti nedraugiška ir atstumianti - na ji dažnai atrodo uždara, nenorinti bendrauti, o ir šiaip jai gerai su savimi. Į draugų ratelį prasimušti sunku, bet įmanoma. Nepaneigsi jog paslaptinga asmenybe Aika traukia žmones.
💦 Aika mėgsta knygas, skambinti pianinu, anksčiau piešė - na, žmogus prie meno ir krybos. Nuotykiai, azartas taip pat jos kraujyje, daro daug neapgalvotų dalykų. Ji aktyvesnė nakties metu - mėgsta žvaigždes, dangų... ir ne tik naktį, bet ir mielai vasarą tiesiog mėgsta vartytis kur pievutėje. Mėgsta ir romantika, mažas staigmenėles, jai reikia dėmesio, nes prie to yra pripratusi.
💦 Tikrųjų tėvų nepažįsta; šešerių metų buvo įvaikinta turtingos šeimos;
💦 Mergina turėjo užaugti tikroje savo šeimoje, tačiau kai jai buv ketveri, jie pateko į autoavariją ir tėvai žuvo iškart, o neturėdama jokių kitų giminių mergaitė iškeliavo į vaikų namus. Po dviejų metų ją įsivaikino turtingi tėvai, su kuriais ji iš pradžių kovojo kaip su kokiu maru, baisiausiai jų nemėg ir buvo aikštingas vaikas, kol susitaikė... Visgi jie ją mylėjo, ir ta meilė ir ją papirko. Mažos mergaitės elgesys pasikeitė, po truputi ji ėmė juos vadinti tėvais, o jos gyvenimas klostėsi toliau. Vis dar yra labai jauna, kad būtų galima kažką pasakoti... Bet tikėkimės laikui bėgant ir jos istorija įsibėgės~We are always one
atop the ground that grew cold, i’m going to walk barefooted and your warmth will support me. i was born alone and yet, it’s as if i was bound to meet you. you, you know me more than anyone else does. i’ll stand up to face everything grand, fatally, when i’m with you. the journey we both walked together, we’ll make that our proof, forever.
avatar
Aika
Trečiokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 696

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume