Latest topics
» Pokalbiai
2018-08-03, 11:11 by Mika

» Klausimai - atsakymai
2017-07-31, 09:19 by Persona

» Keičiamės
2017-02-01, 13:03 by Persona

» Personažų sąrašas
2016-12-05, 20:58 by Vafliukas

» Naujas sezonas?
2016-09-20, 16:47 by Svečias

» Taisyklės
2016-09-04, 16:10 by Svečias

» Forumo prikėlimas
2016-08-26, 01:04 by Yuichi Takero

» Taisyklių kodai
2016-08-21, 22:07 by Svečias


Gunji Kurasu

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Gunji Kurasu

Rašyti by Gunji on 2015-10-24, 22:24


Gunji Kurasu a.k.a. Gun, Crow


-Charakteris: iš pirmo žvilgsnio Gunji galėtų pasirodyti kaip išties nepakenčiamas tipelis. Dažnai irzlus, kažkuo tarsi nepatenkintas, vaikinas tiesiog tobulai moka sugadinti nuotaiką ir kitiems. Tačiau juk jis nekaltas, kad turi tokį resting bitchface (net būdamas visiškai ramus, be emocijų, sugeba atrodyti taip, tarsi šiandiena būtų blogiausia diena jo gyvenime). Žodžio kišenėje niekuomet neieškos, tačiau nėra ir toks, kuris švaistytųsi savo iškalba bergždžiai. Daug mieliau liktų niekieno nepastebėtas, nei kad taptų dėmesio centru. Sunkiai prisileidžia kitus, nėra linkęs dalintis asmeniškais dalykais. Kita vertus, už savus stovės tarsi mūrinė siena. Prisirišęs prie ko nors rūpinasi tuo žmogumi labiau, nei savimi. Mėgsta paerzinti kitus, yra nevala ir gan nerangus - nuolatos už kažko užkliūna, apsipila ar dar kaip kitaip nevykusiai atkreipia į save kitų dėmesį. Tai gan nedera su jo 'paveldėta' gera fizine forma - smūgis iš kairės, dešinės...bet po sekundės jis jau gulės 'batonu' ant žemės, pats už savęs užkliuvęs. Nuolatos tarsi 'nedavalgęs', pastoviai alkanas. Moka vaikiškai džiaugtis mažais dalykais.


-Pomėgiai: sulipinti iš skirtingų jį supusių žmonių hobių bei profesijų, tarsi vaikinas nesugebėtų turėti nieko nuosavo. Iš tėvo perėmė domėjimąsi kovos menais, iš motinos gerus gaminimo įgūdžius ir polinkį muzikai, o močiutės, kaip keista bebūtų, piešimą, kuriam skiria daugiausiai savo laisvo laiko. Žinoma, savo 'menais' jis su niekuo nesidalina, remdamasis "I'd show you, but then I'd have to kill you" filosofija.


-Šeima: vis dar savo gyvenimuose paskendę tėvas su motina, bei močiutė, su kuria Gunji dabar ir gyvena


-Background Story: Savo restoraną turinti ir versle įsisukusi moteris bei karjeros laiptais kylantis UFC kovotojas tikrai nesitikėjo po vienos nakties nuotykio turėsiantys kažkokias pasėkmes. Toms pasėkmėms buvo duotas vardas Gunji. Rodos, nieko neturėtų trūkti berniukui, kurio tėvai gan nemažai uždirba ir gali suteikti jam visus materialius dalykus, kurių tik jis galėtų užsigeisti...bet būtent tokių dalykų jam ir nereikėjo. Didžiąją savo dalį vaikystės praleidęs su auklėm ar tiesiog svetimais žmonėmis, Gunji išmoko pasirūpinti pats savimi...ar bent jau jis taip tą vadino. Tėvų akys buvo nukreiptos visur, tik ne į jį. Jiems jis tebuvo atsakomybė, pinigų siurblys ir priežastis, lėmusi tai, kad jie turėjo 'sumesti klumpes'. Būtent todėl jaunuolis 'šeimos' pradėjo ieškotis kitur. Šlaistymasis gatvėmis turėjo savo pasėkmes... Ilgainiui dėl elgesio ir 'šio bei to' jis buvo išmestas iš mokyklos. Koją, kaip keista bebūtų, 'padėjo' ne tėvai ir ne policija, o jo močiutė, nusprendusi, kad ne tokiomis sąlygomis reikia jauniems žmonėms augti. Štai taip vaikinas pradėjo gyventi su ta senyvo amžiaus moteriške, kuri padėjo jam atsistoti ant kojų ir, kaip pati sako, pasidaryti panašesniam į žmogų.


-Etc.: Gunji yra 18-metis (vis dėlto, išmetimas iš mokyklos turėjo šiokias tokias pasėkmes), tačiau tą nuolatos slepia baisiai kompleksuodamas; yra 195cm mėlynakis nesikirpęs blondžius ir tatuiruotas, kaip velnias; dažniausiai dėvi raudoną hoodie, kažkada dovanotą tėvo (a.k.a. supraskit, kad nunešiotas).avatar
Gunji
Trečiokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 594

Atgal į viršų Go down

Re: Gunji Kurasu

Rašyti by Vafliukas on 2016-03-23, 16:16

Bėbi, come back for more bromance.aš tapsiu hokage believe it  #apsivaflinaukelnytes
                      
avatar
Vafliukas
Septintokas(-ė)

Pranešimų skaičius : 3132

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume